piątek, 25 września 2015

Zmiany, zmiany, idą zmiany :)

Kochani,
 Papierowa Alejka przechodzi do przeszłości. Wiele czynników złożyło się na to, że trochę się tu pozmienia Emotikon smile 
Od połowy pażdziernika ruszam, jak to mówią, na głębokie wody, czyli otwieram się dla wszystkich. Nie wykluczam nauczenia się nowych, rękodzielniczych umiejętności, dlatego nie mogę być już tylko "papierowa" Emotikon wink Długo zastanawiałam się nad tym, czy otworzyć nową stronę, czy też przekształcić tą. Stanęło na tym drugim ponieważ cieszy mnie to, jakie postępy zrobiłam przez rok i chcę patrzeć jakie będę robiła dalej Emotikon smile Poza tym jeśli Papierowa Alejka nadal by istniała to zawsze miałabym do czego wrócić, a ja wracać nie chcę. Nie chcę bo dziś po raz ostatni podpisuję się starą nazwą, zamykając w ten sposób pewien etap w swoim życiu i jednocześnie rozpoczynając nowy. Mocno wierzę, że będzie to etap, który przyniesie mi wiele satysfakcji, który pozwoli poznać ciekawych ludzi i przekazać im, wraz ze swoją pracą, kawałek własnej duszy.
Na rozgrzewkę projekty, które są w przygotowaniu bo przecież nie będę zaczynała z pustymi rękoma :)
Papierowa Alejka,a od dziś Mamokko Emotikon smile

5 komentarzy:

  1. Ale piękne karteczki, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. powodzenia 3mam kciuki, a karteczki śliczne!

    OdpowiedzUsuń
  3. świetne , cokolwiek Cię do tego skłoniło życzę Ci powodzenia w przedsięwzięciu

    OdpowiedzUsuń

Witam w moim kawałku świata, z góry dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, szczególnie za te, w których wskażecie mi co i jak poprawić :)

Copyright © 2016 Pracownia MamoKKo , Blogger