sobota, 4 kwietnia 2015

Zdobimy się recyklingowo

Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie coś morskiego :) To coś nie było sprecyzowane. Nie miałam pojęcia co zrobić, ale wiedziałam już w jakim będzie stylu :)
Kopniak dotarł z bloga Pomorze Craftuje, gdzie urodzinowe wyzwanie zmusiło mnie do burzy mózgów.
Już przez miesiąc, albo i lepiej, leżały u mnie rolki od taśmy klejącej. I oto stało się. jedna doczekała się użycia. Powstała ozdoba pokoju chłopięcego, taka pod piracką banderą :) Prace na wyzwanie mają nawiązywać do loga PC, więc u mnie jest morsko i piracko :) Nie wiem, czy słyszeliście, ale na naszym Bałtyku nie brakowało piratów, a zdarzyli się nawet tacy, którzy rozwinęli rejon działalności i byli postrachem innych mórz :)Przedmiot został przetestowany przez mojego pomocnika
Dokładnie obejrzała go od środka, sprawdziła też czy jest jadalny i czym zajeżdża ;-)
Można go też pacnąć łapą (ciekawie się wtedy zachowuje)A na koniec kontroli jeszcze dokładne oględziny z każdej strony :)Tekturki od Wycinanki. Uwaga! nie rozwarstwiają się podczas malowania (miałam z tym problem w przypadku jednych tekturek)

Pracę zgłaszam oczywiście na  http://pomorze-craftuje.blogspot.com/2015/04/urodzinowe-wyzwanie-specjalne.html

30,04

6 komentarzy:

 1. o widzę, że zagrożenie nadal istnieje ;) tym razem kocie :) fantastyczny pomysł :) i jeszcze lepsze wykonanie :)
  Pytałaś u mnie na blogu o pastę strukturalną - kupiłam taką w Lidlu - są różnej grupości - ta jeste medium (żółty pasek na opakowaniu). Polecam, bo świetnie się z nią pracuje. :))
  P.S. fajnie tu u Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. heh, ja też ma z Lidla :) ale właśnie chyba gładką...

   Usuń
 2. Super, głaski dla kontrolera ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Świetny pomysł i rewelacyjne wykonanie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Witam w moim kawałku świata, z góry dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, szczególnie za te, w których wskażecie mi co i jak poprawić :)

Copyright © 2016 Pracownia MamoKKo , Blogger