niedziela, 20 listopada 2016

Album w klimacie "Władcy Pierścieni".

Mogę z radością przyznać, że mam ogromne szczęście do klientów. Przeogromne. Wiem, że wielu z Was nie lubi dostawać zleceń w typie: ma być taki motyw/taki kolor, na taką okazję, reszta wg uznania. A ja uwielbiam :) Czuję wtedy, że klientowi podobająsię moje prace, że mi ufa. I takich zamówień mam coraz więcej, stąd też moje szczęście.
Przy przyjmowaniu tego zlecenia mogłam usłyszeć, że klientka patrząc na poprzednie realizacje, od razu wiedziała, iż trafiła w dobre miejsce. Ja mam problem z przyjmowaniem komplementów, ale w takich wypadkach, zaraz po lekkim zaczerwienieniu, wyrastają mi skrzydła ;)
Tu wytyczna była jedna: album nawiązujący do książki "Władca Pierścieni". Wszystko musiało tu grać ten klimat. Przetrząsnęłam mnóswto wirtualnych półek sklepowych i trafiłam na cudowną, magiczną kolekcję papierów firmy 7 Dots Studio. Zakochałyśmy się w nich i ja, i klientka. Czułam, że wciągają w świat Frodo i jego przyjaciół. Brakowało mi dopełnienia motywu przewodniego. Klimat zagrany papierami, ale jak jednoznacznie zaznaczyć nawiązanie do książki? Tu z pomocą przyszły mi piękne i zdolne Olga oraz Asia z Fabryki Weny :) Bez nich mój projekt nie udałby się. Olga zaprojektowała pierścień z elfim pismem, a Asia pięknie go wycięła i wygrawerowała. Niezastąpiony duet ;) Jeszcze raz dziękuję dziewczyny.
Miałam już wszystko, album zrobił się sam ;) Środka Wam nie pokażę, bo absolutnie nie idzie mi fotorgafowanie tak dużych powierzchni :D , ale jedna strona jest czarna-do wklejenia zdjęć, druga z klimatycznym papierem wyżej wspomnianej firmy+cytat z książki.
Oto bohater dzisiejszego posta:


Tą pracą zapraszam Was na nowe wyzwanie na blogu Przydasie Pasjonaty :)

13 komentarzy:

 1. Extra :-D bardzo mi się podoba :-D zawsze mówię że praca pod konktrtny temat jest bardzo trudna.. Fajnie ze są ludzie których prosisz o coś i jest zrobione :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja właśnie uwielbiam, wręcz kocham, prace tematyczne :) Oczywiście w granicach rozsądku ;)

   Usuń
 2. Świetny i naprawdę klimatyczny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się klientce nie dziwię :) Rewelacyjny... klimatyczny... No strasznie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne i zdolne bardzo się polecają :D
  Super Ci wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Boski jest! Ogromną przyjemnością było tworzyć dla Ciebie ten projekt <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest urzekający. Z chęcią bym go "pomacała" ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najpierw zadałam pytanie na stronie PrzydasiePasjonaty, a potem wlazłam tutaj i znalazłam odpowiedź :D Od razu rozpoznałam pierścień :P To tekturka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, zawet jeszcze nie zauważyłam pytania. Stąd mi powiadomienie przychodzi i telefon od razu informuje ;) Tak-tekturka. Projekt i wykonanie dziewczyn z Fabryki Weny.

   Usuń

Witam w moim kawałku świata, z góry dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, szczególnie za te, w których wskażecie mi co i jak poprawić :)

Copyright © 2016 Pracownia MamoKKo , Blogger