sobota, 22 października 2016

Pokaż na co Cię stać

Taki tytuł ma zabawa na facebooku, w której będziemy liftować swoje własne prace z pierwszego roku kartkowania(klik klik). Na warsztat wzięłam kartkę świąteczną sprzed ponad dwóch lat. Do dziś pamiętam, że masę solną trudno przykleja się do papieru magiciem ;) Wiecie jak trudno zliftować taką pracę? Przecież tam wszystko leży i kwiczy :D Podeszłam więc do tematu w inny sposób. Starą pracę potraktowałam jako mapkę i tak oto powstała jej nowa wersja.
Koniecznie zobaczcie pierwowzór :D


Miło się wraca do swoich początków. Człowiek widzi co osiągnął, przypomina sobie skąd wyszedł i dlaczego wybrał rękodzieło. Odżywa prawdziwa radość tworzenia, w zapomnienie idzie rywalizacja(nawet ta zdrowa), bieg przez zamówienia. Przez chwilę jesteś tylko Ty i papier.

2 komentarze:

  1. Teraz sama nie wiem, która praca ładniejsza. Co chcesz od tych "solniaczkowych" gwiazdek, są świetne:) Ale guziki to już nie z masy solnej? Chociaż, kolorystyka dzisiejszej karteczki bardziej do mnie przemawia. Te bombeczki w rameczkach, jak wisienki wyglądają ;) Piękny lift, że tak powiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Witam w moim kawałku świata, z góry dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, szczególnie za te, w których wskażecie mi co i jak poprawić :)

Copyright © 2016 Pracownia MamoKKo , Blogger