środa, 28 stycznia 2015

Powrót weny

Można wywnioskować z tytułu, że jakiś czas borykałam się z brakiem weny. Po prostu miałam artystyczną pustkę w głowie. Rękodzieło jest moim sposobem na odstresowanie, więc wyobraźcie sobie jaka chodziłam "podminowana" ;-)
Wczoraj dostałam prośbę o wykonanie czegoś jako nagrody w takim małym konkursie "Moja pasja moje hobby". Lubię obdarowywać ludzi moimi pracami, ale jak zrobić COŚ gdy weny brak? I olśniło mnie! Zrobię pudełko na zdjęcia lub inne drobiazgi. No dobra-jest zamysł-i co dalej? Zaczęłam przeszukiwać wyzwania na blogach w nadziei na znalezienie ispiracji. Nie zawiodłam się :) . Znalazłam tyle ciekawych wyzwań (dopóki nie miałam pomysłu to nawet wytyczne mi nie pomagały w tworzeniu), że nie zmieściłam ich w jednej pracy :)
Żeby ułatwić sobie powrót do tworzenia po raz pierwszy postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu liftowym i projekt cudnej kartki Asi przełożyłam na pudełko :)Pracę wykonałam na i z pomocą :) :

Jak pisałam wyżej zliftowałam pracę Asi, o dokładnie tę:

wyzwanie_Latarni_Morskiej_styczen2015
W pracy wykorzystałam m.in. takie produkty Latarni MorskiejTaki mały apel-zobacz proszę >>>klik

6 komentarzy:

 1. Przecudnie! Fantastyczna nagroda! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny lift. Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna praca - genialne te własnoręcznie wykonane kwiaty

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna, w świetnych kolorkach :) Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu 123 Scrapuj Ty!

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za komentarze :)

  OdpowiedzUsuń

Witam w moim kawałku świata, z góry dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, szczególnie za te, w których wskażecie mi co i jak poprawić :)

Copyright © 2016 Pracownia MamoKKo , Blogger